Sort by: Default Order Price Low to High Price High to Low Newest Properties Oldest Properties Exclusiv Random Vandut 169.500€ 2337€ / m² Apartament 3 camere decomandat 77mp Nerva Traian adiacent BucurestiUnirii Detalii 72.5 m² Camere 3Etaj 3An constructie 1989 Vandut 83.000€ 1844€ / m² Gheorghe Duca, curat, bloc reabilitat termic BucurestiGara de Nord Detalii 45 m² Camere 2Etaj 5An constructie 1960 Previous567