Exclusiv Vandut
178000 euro

- 103.11 m²
- Camere 3
- Etaj 2
- An constructie 2006
Exclusiv Vandut
71999 euro

- 47.6 m²
- Camere 2
- Etaj 6
- An constructie 1970
Exclusiv Vandut
52000 euro

- 39.28 m²
- Camere 1
- Etaj 5
- An constructie 1995
Vandut
68.900€ 1101€ / m²

Apartament 2 camere Proiect Rezidential TripleA Drumul Taberei
BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 62.55 m²
- Camere 2
- Etaj 8/9
- An constructie 2018
Vandut
42.400€ 1073€ / m²

Garsoniera decomandata, Proiect Rezidential TripleA Drumul Taberei
BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 39.50 m²
- Camere 1
- Etaj 8/9
- An constructie 2018
Vandut
68.476€ 1039€ / m²

BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 65.85 m²
- Camere 2
- Etaj 8/9
- An constructie 2018
Vandut
115.000€ 867.6€ / m²
- 132.55 m²
- Camere 4
- Etaj 2
- An constructie 1940
Vandut
230.000€ 1179€ / m²

- 194.94 m²
- Camere 3
- Etaj 4
- An constructie 2017