Exclusiv Vandut
37.764€ 993€ / m²

- 38 m²
- Camere 1
- Etaj 5
- An constructie 2019
Exclusiv Vandut
54.453€ 1337€ / m²

- 40.72 m²
- Camere 2
- Etaj parter
- An constructie 2019
Exclusiv Vandut
37.764€ 972€ / m²

- 38.84 m²
- Camere 1
- Etaj 2
- An constructie 2019
Exclusiv Vandut
130000 euro + TVA

- 51.6 m²
- Camere 2
- Etaj 1,2,3,5
- An constructie 2020 (in constructie)
Exclusiv Vandut
135000 euro + TVA

APARTAMENT 2 CAMERE, CU VEDERE LA MARE, MAMAIA SAT, NAVODARI, Black Sea Luxury Residence
NavodariConstanta Detalii- 57 m²
- Camere 2
- Etaj 2
- An constructie 2020
Exclusiv Vandut
135000 euro + TVA

APARTAMENT 2 CAMERE, VEDERE CATRE MARE, INVESTITIE IDEALA, Black Sea Luxury
NavodariConstanta Detalii- 57 m²
- Camere 2
- Etaj 1
- An constructie 2020
Exclusiv Vandut
77.400€ 1138€ / m²

Apartament 3 camere decomandat imobil 2020 MAGIC RESIDENCE MILITARI – DIRECT DEZVOLTATOR
BucurestiMilitari Detalii- 68.01 m²
- Camere 3
- Etaj 4
- An constructie 2020
Exclusiv Vandut
55.000€ 1133€ / m²

- 48.52 m²
- Camere 2
- Etaj 1
- An constructie 2019