Exclusiv Vandut
70.952€ 1176€ / m²
Apartament 2 camere lux Proiect Rezidential TripleA Drumul Taberei
BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 60.31 m²
- Camere 2
- Etaj 7
- An constructie 2018
Exclusiv Vandut
42.400€ 1073€ / m²

Garsoniera 39.50 mp utili, Proiect Rezidential TripleA Drumul Taberei
BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 39.5 m²
- Camere 1
- Etaj 7/9
- An constructie 2018
Exclusiv Vandut
68.476€ 1039€ / m²

Apartament 2 camere Proiect Rezidential TripleA Drumul Taberei
BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 65.85 m²
- Camere 2
- Etaj 7/9
- An constructie 2018
Exclusiv Vandut
83.524€ 1084€ / m²

Apartament 3 camere Proiect Rezidential TripleA Drumul Taberei
BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 77.05 m²
- Camere 3
- Etaj 6/9
- An constructie 2018
Exclusiv Vandut
68.476€ 1039€ / m²

BucurestiBulevardul Timisoara Detalii- 65.85 m²
- Camere 2
- Etaj 8/9
- An constructie 2018
Exclusiv Vandut
600.000€ 3157€ / m²
Apartament cu 6 camere 190mp utili Lascar Catargiu – Piata Victoriei
BucurestiP-ta Victoriei Detalii- 190 m²
- Camere 6
- Etaj 3
- An constructie 1928
Exclusiv Vandut
130.000€ 1444€ / m²

- 90 m²
- Camere 3
- Etaj parter
- An constructie 2010
Exclusiv Vandut
80.920€ 1068€ / m²

- 75.71 m²
- Camere 3
- Etaj 4
- An constructie 2019